Obsługa informatyczna

Wsparcie techniczne informatyk Płońsk

MS WINDOWS SERVER / ACTIVE DIRECTORY / SCCMHelpdesk stacjonarny / zdalny

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną dla biur oraz firm. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym wsparcie techniczne, administrację sieciową, tworzenie i wdrażanie oprogramowania, a także backup i zarządzanie danymi.

ADICOserwis to specjaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności w dziedzinie informatyki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalną obsługę, która pozwoli na bezproblemowe funkcjonowanie Państwa biura lub firmy.

Nasza oferta obejmuje:

 • Obsługę komputerów i laptopów – zapewniamy wsparcie techniczne dla wszystkich urządzeń, aby Państwa praca była nieprzerwana.
 • Administrację sieciową – zapewniamy konfigurację, administrowanie oraz monitorowanie sieci komputerowej, aby działała ona sprawnie i bezpiecznie.
 • Wdrażanie oprogramowania – projektujemy rozwiązania i wdrażamy oprogramowanie dopasowane do Państwa potrzeb, dzięki czemu będziecie Państwo w stanie efektywniej zarządzać firmą.
 • Backup i zarządzanie danymi – dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych poprzez regularne backupy oraz zabezpieczanie ich przed utratą lub kradzieżą.
 • Obsługa urządzeń w domenie:
  – Micorosft Windows Server
  – Środowisko Active Directory
  – SCCM
  – Wsparcie techniczne dla Office 365
 • Planowane wymiany sprzętu oraz ich rekonfiguracja dla poprawy wydajności

Oferujemy elastyczne plany cenowe oraz dogodne warunki współpracy w pakietach enterprise

Jesteśmy zawsze dostępni w razie jakichkolwiek problemów lub pytań. Nasza obsługa informatyczna biur oraz firm jest szybka i skuteczna, a dzięki temu będziesz mógł skupić się na prowadzeniu biznesu.

KONTAKT

14 + 11 =

Siedziba

Brody 45B 09-100 Płońsk
tel. 514 611 933

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
Weekendy - nieczynne

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności   
AKCEPTUJĘ