Serwis telefonów

Naprawimy Twój smartfon

Zbita szybka

Stłuczona szybka to dla nas żaden problem. Wymieniamy zbite szyby metodą OCA gwarantując fabryczną jakość

Naprawa po zalaniu

Przygoda z wodą? zdiagnozujemy problem i pomożemy usunąć usterki.

Odzyskanie danych | Zablokowany telefon

Chciałbyś odzyskać dane, ale nie chcesz naprawić telefonu? Świetnie trafiłeś, odzyskujemy dane z uszkodzonych urządzeń. Zablokowany telefon również nie jest dla nas problemem pomagamy właścicielom odzyskać dostęp do ich smartfonów.

Brak zasięgu

Słaby zasięg ? brak LTE ? skorzystaj z naszych usług trafnie zdiagnozujemy problem i przywrócimy sygnał.

Uszkodzony głośnik

Nie słyszysz rozmówcy , cicho działa głośnik – czas na serwis

Uszkodzona bateria

Charakteryzuje się tym, że słabo trzyma. W niektórych przypadkach potrafi spuchnąć. Przeprowadzimy bezpiecznie wymianę akumulatora tak by urządzenie działało jak nowe.

SAMSUNG

HUAWEI

APPLE iPhone

XIAOMI

VIVO

OPPO

MOTOROLA

LG

Naprawa

Profesjonalna naprawa telefonów komórkowych

Wyobraźcie sobie życie bez telefonu w obecnych czasach. Jest to praktycznie niemożliwe, ponieważ w telefonach spędzamy większość naszego dnia. Nie tylko ze względu na naszą aktywność w mediach społecznościowych, ale również z powodu ogromnej dostępności do informacji oraz wielu ułatwień umożliwiających szybkie załatwianie spraw, zakupów i innych czynności.

Jednak telefon to tylko elektronika dlatego często dochodzi w nich do niespodziewanych usterek. Najczęściej tych z winy użytkownika. Upadek , zalanie telefonu to tylko ułamek tego co może mu się stać podczas nieuważnego korzystania na codzień.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem telefonów i gwarantujemy kompleksową naprawę urządzeń, w tym: wymianę ekranów, baterii, uszkodzonych przycisków, ładowarek i innych części. Nasz zespół składa się z doświadczonych techników, którzy są w stanie naprawić wiele rodzajów telefonów, w tym iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi i wiele innych.

KONTAKT

2 + 9 =

Siedziba

Brody 45B 09-100 Płońsk
tel. 514 611 933

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
Weekendy - nieczynne

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności   
AKCEPTUJĘ