Zepsuty Iphone X , telefon nie pokazuje obrazu ? to typowa usterka wskazująca na uszkodzenie matrycy wyświetlacza w telefonie. Dziś postaramy się odpowiedzieć na kilka najczęściej pojawiających się pytań od naszych Klientów.

 

1. Czy przy wymianie wyświetlacza stracę dane ?

Odpowiedź brzmi : NIE , w adicoserwis nie usuwamy danych podczas wymiany wyświetlacza w telefonie/

2. Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Iphone X ?

Odpowiedź brzmi : Aktualny koszt wymiany wyświetlacza wynosi od 400 zł w górę w zależności od wybranego przez Klienta rodzaju wyświetlacza do wykonania naprawy.

3. Czy po naprawie będzie działać truetone ?
Odpowiedź brzmi: Tak , programujemy wyświetlacze w trakcie naprawy serwisowej.

 

Wyświetlacz w iPhone’ach najnowszych generacji – Super Retina


Historia ekranów o nazwie Retina, oznaczającej po polsku ‘siatkówka’, sięga roku premiery iPhone’a 4, kiedy to Apple wyliczył, że ludzkie oko nie rozróżnia pikseli, kiedy współczynnik ppi (liczba pikseli na cal ekranu) przekracza 300. Tą wartością kierowano się przy tworzeniu wyświetlaczy Retina w technologii OLED, które przede wszystkim charakteryzują się ponadprzeciętną rozdzielczością.

Apple zastosował wyświetlacz o nazwie Super Retina w modelach iPhone X, iPhone XS oraz iPhone XS Max, natomiast najnowsze generacje, czyli wszystkie odmiany iPhone’ów 11 i 12 otrzymały Super Retina XDR. Zdaniem producenta wysokość standardów zastosowanych podczas opracowywania nowych ekranów pozwala twierdzić, że są najlepszymi wyświetlaczami w iPhone’ach. Mogą poszczycić się najwyższą dokładnością odwzorowania barw, doskonałym kontrastem, jasnością i gamą kolorów – wszystko to w standardzie kinowym, gwarantując optymalną jakość obrazu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności   
AKCEPTUJĘ